Nedostává se vám peněz? Půjčte si na cokoli

Leden 3rd, 2016 in Půjčky by admin

Přemýšlíte o tom, že byste si chtěli koupit novou pračku nebo auto, ale nezbývá vám na investici dostatek finančních prostředků? Nezoufejte a financujte ji úvěrem. Výhodná půjčka na cokoliv po vás nežádá doklady, na co jste peníze použili.

Kam peníze investujete, to je vaše věc

Bezúčelové půjčky můžete využít na jakoukoli investici podle vlastního uvážení. Někdo zamíří za neúčelovou půjčkou do banky. Je ale třeba říci, že i nebankovní společnosti nabízejí úvěry, u nichž nemusíte uvádět, na co je použijete. Často mají i výhodnější podmínky, například na úvěr dosáhnou i lidé s nižšími příjmy.

Jaké půjčky můžete využít na financování různých výdajů?

  • Malé krátkodobé půjčky do výše několika tisíc korun vyznačující se krátkou dobou splatnosti.
  • Půjčky střední velikosti v řadu deseti nebo statisíců korun, kde je úroková sazba obvykle od 7 % výše a splatnost obvykle od jednoho roku do několika (cca 7) let.
  • Americké hypotéky, u nichž ručíte nemovitostí.Můžete upravovat výši splátek

Pokud potřebujete vyšší částku, sáhnete do kategorie půjček střední velikosti. Zde se nabízí například Home Credit půjčka, s níž získáte 10 000-150 000 Kč až na 84 měsíců. Zárukou je zde silné zázemí a dlouhá tradice, protože společnost Home Credit a. s. se na našem trhu pohybuje už od roku 1997 a je členem skupiny PPF. Velkou výhodou jsou zde flexibilní splátky. Po zaplacení čtyř splátek můžete výši splácené částky buď snižovat, nebo zvyšovat podle své finanční situace.

Vyzkoušejte si první úvěr zdarma

Na jakékoli použití se ale hodí i menší úvěry, což dokazují recenze Zaplo půjčky, která dosahuje maximální výše 12 500 Kč. Dají se s ní pořídit třeba různé drobné doplňky do bytu. V tomto případě je splatnost do 30 dnů. Vyplatí se si vše vyzkoušet, protože online sjednání je otázkou několika minut a první úvěr do 5000 Kč máte zdarma.

Napsat komentář:


Jméno *

Emailová adresa *

Webová stránka