Půjčit si bez dokládání příjmů? Ano, jde to

Červen 29th, 2016 in Půjčky by admin

Pokud se chystáte jít požádat o půjčku do banky, počítejte s tím, že po vás budou chtít doložit příjmy. A to konkrétně příjmy z výdělečné činnosti, tedy ze zaměstnání minimálně za poslední 3 měsíce, nebo alespoň 1 daňové přiznání, jestliže jste OSVČ. Takže například maminka na rodičovské dovolené a ještě k tomu třeba samoživitelka, důchodce či student prostě nemají šanci, aniž by přivedli spolužadatele či ručitele.

Nebankovní půjčky jsou řešení

Je to i váš případ? Nezoufejte. Na poli poskytovatelů nebankovních půjček je možností mnohem více. Máte zde tedy mnohem větší šanci získat půjčku bez dokládání příjmů.

Většina společností požaduje alespoň nějaký stálý příjem. Nemusí to být tedy nutně klasická výplata z klasického zaměstnaneckého hlavního pracovního poměru, ale může to být například rodičovský příspěvek, peněžitá pomoc v mateřství, starobní či invalidní důchod, peníze z brigády nebo vedlejšího pracovního poměru. Prostě něco, z čeho budete schopni půjčku splácet.

Některé poskytovatele ale nezajímá aní to a půjčí i nezaměstnaným bez příjmu. Zde pak můžete očekávat vyšší úrokovou sazbu a/nebo přísnější sankce při nesplácení.

Jak na to?

A tak, jste-li například výše zmíněná maminka samoživitelka na rodičovské dovolené s rodičovským příspěvkem jako jediným příjmem a jako naschvál se vám porouchala lednička nebo pračka, nebojte se, i pro vás je řešení. Zkuste nezávazně vyplnit náš online formulář a hned se dozvíte, od koho a jakým způsobem si můžete půjčit. Zjistíte všechny podmínky okamžitě a z nabídnutých půjček si vyberete přesně tu pravou pro vás. Stejně tak, pokud jste důchodce či student a potřebujete peníze vlastně na cokoliv.

Kolik si mohu půjčit?

Půjčit si můžete v závislosti na společnosti od pár tisíc, přes statisíce, až po miliony. U vyšších částek očekávejte však nutnost ručení nemovitostí. Obvykle poskytovatelé půjček bez dokládání příjmů nenahlíží ani do registrů dlužníků.

Výhody

–      Nemusíte dokládat výši svého příjmu

–      Obvykle poskytovatele nezajímají registry dlužníků

–      Vysoká schvalovatelnost

–      Rychlé vyřízení

–      Obvykle probíhá vše online a pomocí mobilního telefonu

–      Velký výběr mezi poskytovateli

Příklady některých poskytovatelů půjček bez dokládání příjmů

Acema

Acema nabízí hned několik druhů půjček. Můžete si vzít Půjčku na rekonstrukci, Podnikatelský úvěr, Konsolidaci půjček nebo Půjčku na cokoli. Podíváme se na podmínky Půjčky na cokoli.

Acema vám půjčí 100 000 Kč až 5 000 000 Kč, a to až na 20 let. Nenahlíží do registrů, nepožadují doložení příjmů. Jediné, co vyžadují, je ručení nemovitostí. Podle hodnoty zastavované nemovitosti se odvíjí výše vaší půjčky. Odhad nabízí Acema ve vybraných lokalitách zdarma. Můžete však díky této společnosti vyplatit například i exekuce a zástavy. Každý klient navíc může získat slevu na úroku.

 Emma´s Credit

Půjčka Emma´s Credit vám zajistí 500 Kč až 3 000 Kč pro nové klienty a až 7 000 Kč pro stávající, a to na 5 až 45 dní. Schválení by mělo trvat jen několik vteřin, peníze se odesílají do 30 minut. V současné době navíc Emma´s Credit nabízí slevu na úroku, která se vám promítne hned při simulaci půjčky. Pokud nebudete moct celou částku uhradit ve stanoveném termínu, můžete si splatnost prodloužit. Podmínkou je uhradit celý úrok a poplatek 70 Kč.

Zaimo

Zde si můžete půjčit 15 000 Kč až 75 000 Kč až na 36 měsíců. Podmínkou pro získání půjčky je věk nad 18 let, být občan ČR nebo SR s trvalým pobytem v ČR, vlastnit baknovní účet vedený na území ČR a aktivní mobilní telefon.

Zpracování žádosti je rychlé, vyřízené během pár minut. Smlouvu podepíšete pomocí sms kódu. Poté pro ověření, že o půjčku žádáte skutečně vy, a že jste uvedli správné číslo účtu pro zaslání peněz, zašlete společnosti 1 Kč právě z tohoto vašeho účtu. Obratem Zaimo odešle peníze na tento váš účet.

 

Všechny údaje uvedené v tomto článku jsou platné ke dni 24. 6. 2016.

Napsat komentář:


Jméno *

Emailová adresa *

Webová stránka