Krátkodobá půjčka vhodná na řešení finančních potíží…

Prosinec 16th, 2015 in Půjčky by admin

kalkul

 

Krátkodobá půjčka je produkt, který vám příjde vhod když vám ukradli peněženku, nedorazila výplata, chcete jen nakoupit nebo sháníte nový mobil či postel. Funguje na principu poskytnutí menšího finančního obnosu na pár dní.Kdy se hodí krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka může být řešením vašich finančních potíží, ale pouze krátkodobého charakteru. Pokud se plácáte již delší dobu v dluzích, asi těžko vám pomůže částka 10 000 Kč. Ano, pomůže, ale pouze na aktuální nečekané výdaje nebo ve chvíli kdy nepřišla výplata. Půjčka pro nezaměstnané vám může pomoci například v situacích, kdy nastupujete do nového zaměstnání  a musíte překlenout období, než dorazí první výplata, ze které posléze půjčku splatíte. Není nic jednoduššího, než si vybrat vhodnou půjčku, vyplnit krátký formulář a žádost odešlete. Nikam nemusíte chodit, jen si počkáte na peníze.

 

Krátkodobá půjčka vám může pomoci také v situacích, kdy musíte zaplatit nečekané výdaje jako vyúčtování za elektřinu, telefon či školu v přírodě nebo plavání. Půjčku si sjednáte za pár minut, což je výhoda, když na peníze spěcháte.

Jak si vybrat krátkodobou půjčku

Krátkodobou půjčku si vybírejte s co nejnižšími poplatky a úrokovou sazbou. Pomůže vám online srovnání půjček například za pomoci portálu coolpujcky.cz si vyberte půjčku dle nejnižších poplatků. V případě, že řešíte finanční problémy, další poplatky by vás mohly ještě zatížit. Mnoho půjček můžete získat zdarma až na 30 dní. Je potřeba peníze vrátit v řádném termínu. Spočítejte si půjčku tak, aby jste ji snadno zvládli splatit a peníze vám v rozpočtu nechyběly. Nemusíte tak složitě prodlužovat termín a hradit poplatky.

Via sms půjčka

Mezi spolehlivé produkty patří via sms půjčka, která vám nabídne až 14 dní půjčku bez poplatku. Půjčit si můžete 4 500 korun, se kterými v pohodě nakoupíte, pořídíte dárky nebo uhradíte složenky. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, do kterého zadáte své osobní údaje, také údaje o požadované půjčce, údaje o zaměstnavateli. Pak už stačí číslo účtu a žádost odeslat. Nutné je také ověření vašeho účtu zasláním poplatku ve výši 1 Kč. Není důležité na co peníze využijete. Půjčka je schválena a vyplacena ještě ten den. Pokud na peníze spěcháte, je to pro vás vhodná volba.

 

Další varianty krátkodobé půjčky, kde můžete ušetřit je Zaplo, Kredito 24, Ferratum a spousta dalších. Nabídek na malé půjčky před výplatou neustále roste, stejně jako počty zájemců o tento typ půjčky. Nevyužívejte tyto půjčky zbytečně dlouhodobě, i když vám nabídnou vysoký finanční limit, je potřeba zvážit, zda skutečně máte tuto půjčku z čeho uhradit.

 

 

Napsat komentář:


Jméno *

Emailová adresa *

Webová stránka