Co všechno potřebujete k uzavření nebankovní půjčky?

Prosinec 23rd, 2016 in Půjčky by admin

 

Proces půjčování peněz v bance je delší a náročnější, protože musíte předkládat řadu potvrzení, například o svých příjmech, kontaktní doklady, výpisy z účtu. I samotný proces schvalování chvíli trvá, protože banka vás jako klienta prověřuje. Zjišťuje si vaši bonitu na základě výše vašich příjmů, ověřuje, zda nemáte někde nějaké pohledávky po splatnosti atd. U krátkodobých nebankovních půjček všechny tyto procesy odpadají.

 

Nepotřebujete žádné další doklady

Chcete-li uzavřít nebankovní půjčku, potřebujete pouze počítač či notebook s online připojením. Společnosti, které půjčky poskytují, totiž mají kontaktní formuláře přímo na svých webech. Nejjednodušší proto je, když vyplníte ve formuláři své osobní údaje a zároveň si vyberete, jakou částku potřebujete půjčit a do jakého termínu. Vyplněný formulář následně jedním kliknutím odešlete. Většinou pak velice rychle obdržíte odpověď, zda jste úvěr získali či nikoli. Nemusíte předkládat potvrzení o příjmu, jakékoli další doklady, výpisy z účtu. Velká část poskytovatelů nebankovních půjček své klienty ani neprověřuje v registrech dlužníků, takže úvěr mohou získat i lidé s exekucí apod. Získání úvěru je tedy velmi snadné, půjčky se vyznačují vysokou schvalovatelností.

 

Peníze můžete mít i do 15 minut

Často systém funguje tak, že jakmile odešlete vyplněnou žádost, dostanete na svůj uvedený mobilní telefon SMS zprávu s kódem, který doplníte do žádosti a tím ji vlastně parafujete, podepíšete. Jde o potvrzení vaší osoby, že jste to skutečně vy. Také se vám může obratem ozvat bankéř, který s vámi projedná podrobnosti půjčky. Ovšem někde bankéř zpět nevolá a dostanete pouze SMSkou potvrzení, že vám byl úvěr přidělen. Potom už bezprostředně následuje odeslání peněz. Díky tomu můžete peníze dostat i do několika minut. Všechno záleží na tom, jestli společnost má účet u stejné banky jako vy. Velká část těchto poskytovatelů má účty u většiny velkých bank, které na našem trhu operují. V takovém případě je převod peněz velice rychlý. Můžete mít peníze i do 15 minut od odeslání, protože se jedná o převod v rámci banky.

 

Napsat komentář:


Jméno *

Emailová adresa *

Webová stránka